Bureaucrats, developer, smwadministrator, Administrators
10,675
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|} | |} | ||
{| cellpadding="2" style="border: 0px solid darkgray;" | |||
|- border="0" | |||
| [[Image:Netherlands.png|150px| link=Category:Netherlands|Netherlands]] | |||
| [[Image:Austria.png|150px| link=Category:Austria|Austria]] | |||
| [[Image:Hungary.png|150px| link=Category:Hungary|Hungary]] | |||
| [[Image:Slovakia.png|150px| link=Category:Slovakia|Slovakia]] | |||
| [[Image:Czechia.png|150px| link=Category:Czechia|Czechia]] | |||
| [[Image:Bosnia.png|150px| link=Category:Bosnia|Bosnia]] | |||
|- align="center" | |||
| [[:Category:Luxembourg|Netherlands]] | |||
| [[:Category:Switzerland|Austria]] | |||
| [[:Category:Liechtenstein|Hungary]] | |||
| [[:Category:Italy|Slovakia]] | |||
| [[:Category:Slovenia|Czechia]] | |||
| [[:Category:Croatia|Bosnia]] | |||
|} | |||
{{Main Category}} | {{Main Category}} |