Bureaucrats, developer, smwadministrator, Administrators
10,675
edits
Line 210: | Line 210: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Dinner at [[Formosa]] | | Dinner at [[Formosa]] | ||
| Dinner at [[Pizza Hut]] | | Dinner at [[Pizza Hut (Aqaba)|Pizza Hut]] | ||
|} | |} | ||
Line 241: | Line 241: | ||
| [[Image:My birthday(16).jpg|108px| link=Image:My birthday(16).jpg]] | | [[Image:My birthday(16).jpg|108px| link=Image:My birthday(16).jpg]] | ||
| [[Image:My birthday(17).jpg|108px| link=Image:My birthday(17).jpg]] | | [[Image:My birthday(17).jpg|108px| link=Image:My birthday(17).jpg]] | ||
|- align="center" | |||
| Dinner at [[Formosa]] | |||
| Dinner at [[Formosa]] | |||
| Dinner at [[Pizza Hut (Aqaba)|Pizza Hut]] | |||
|} | |||
{| cellpadding="2" style="width: 100%; border:none; align: center; 1px solid darkgray; text-align: center;" |- border="0" | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:My birthday(10).jpg|108px| link=Image:My birthday(10).jpg]] | |||
| [[Image:My birthday(18).jpg|108px| link=Image:My birthday(18).jpg]] | |||
| [[Image:My birthday(2).jpg|108px| link=Image:My birthday(2).jpg]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Breakfast at | | Breakfast at |