Bureaucrats, developer, smwadministrator, Administrators
10,675
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|} | |} | ||
{| cellpadding="2" style="border: 0px solid darkgray;" | |||
|- border="0" | |||
| [[Image:Denmark.png|150px| link=Category:Denmark|Denmark]] | |||
| [[Image:Germany.png|150px| link=Category:Germany|Germany]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| [[:Category:Denmark|Denmark]] | |||
| [[:Category:Germany|Germany]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
{{Main Category}} | {{Main Category}} |