Bureaucrats, developer, smwadministrator, Administrators
10,675
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
<div>[[Image:Kimberly_Saavedra.jpg|150px ]]</div> | <div>[[Image:Kimberly_Saavedra.jpg|150px ]]</div> | ||
{| cellpadding="2" style="width: 100%; border:none; align: center; 1px solid darkgray; text-align: center;" |- border="0" | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:IMG 8801.JPG|200px | link=]] | |||
| [[Image:IMG 8806.JPG|200px | link=]] | |||
| [[Image:Invetation Coaster.jpg|200px | link=]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:Bamboo.jpg|200px | link=]] | |||
| [[Image:My birthday(2).JPG|200px | link=]] | |||
| [[Image:My birthday(18).JPG|200px | link=]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:1.JPG|200px | link=]] | |||
| [[Image:3.jpg|200px | link=]] | |||
| [[Image:Kimberly_Saavedra.jpg|200px | link=]] | |||
| | |||
|} | |||
<gallery perrow=5> | <gallery perrow=5> |