Aqaba: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 180: | Line 180: | ||
=15/3-20/3 - 2017= | =15/3-20/3 - 2017= | ||
{| cellpadding="2" style="width: 100%; border:none; align: center; 1px solid darkgray; text-align: center;" |- border="0" | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
|} | |||
{| cellpadding="2" style="width: 100%; border:none; align: center; 1px solid darkgray; text-align: center;" |- border="0" | |||
|- align="center" | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
| [[Image:Aqaba_beach_day_2.jpeg|108px| link=]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
| [[Example]] | |||
|} | |||
==Day 1 - [[:Category:2017-03-15|15/3]]== | ==Day 1 - [[:Category:2017-03-15|15/3]]== |